Európsky dialóg perspektívneho postoja má za úlohu vytvoriť vzdelávaciu platformu, informovať o európskych záležitostiach a možnostiach občanov Slovenskej republiky v EÚ, najmä mládež.
close

Ako sa zapojiť?

Bol si na mobilite Erasmus, absolvoval si stáž v európskej inštitúcii alebo u europoslanca? Napísal si projekt cez Mládež v akcii, alebo si bol na konferencii, či dovolenke kdekoľvek v EÚ? Či dokonca pracuješ pre európsku firmu, inštitúciu, neziskovú či študentskú organizáciu, ktorá pracuje s EÚ projektmi, alebo si novinár, či projektový manažér? Chodíš každé leto za prácou do zahraničia, alebo si sa úplne presťahoval do inej členskej krajiny? Jednoducho patríš do skupiny tých, ktorých EÚ nejako pozitívne a inšpiratívne ovplyvnila v dennodennom živote? Ak áno, HĽADÁME PRÁVE TEBA!

Napíš krátky príbeh (300 - 800 slov v slovenskom jazyku) o tom, ako ťa tvoja skúsenosť v rámci Európskej únie pozitívne ovplyvnila. Stačí ak nám pošleš text, názov tvojho príbehu, tvoje meno a priezvisko spolu s tvojou fotografiou z danej “európskej skúsenosti, ale kde si aj ty” (minimálne 600x600 v png alebo jpg formáte) a kategóriu  na email iam@hajnos.eu a tvoj článok po korekcii budeme publikovať na našej stránke EU2YOU.

Príbehy budú rozdelené do 7 kategórií, kde každá kategória bude mať vlastnú farbu:

Zelená: Štúdium, výmenný pobyt, jazykový kurz
Modrá: Práca, pracovná cesta
Fialová: Stáž, prax
Červená: Projekt
Žltá: Špeciálne
Ružová: Konferencia, seminár
Oranžová: Dovolenka, výlet

Európsky dialóg perspektívneho postoja (EDPA) | www.europskydialog.eu
to top